02166567311 (6خط ویژه)

پاسخگوئی به سوالات حقوقی(رایگان)

مقرري بيكاران معلول و ازكار افتاده|وکیل بیمه|وکیل پایه یک دادگستری


مشاوره حقوقي رايگان با وکيل خوب دادگستري

بيمه شدگان بيكاري كه بيش از 50 درصد معلوليت داشته باشند و بيماران داراي حداقل50درصداز كار افتادگي با تأييد كميسيون پزشكي صندوق، با حداقل46 سال سن و 16 سال سابقه پرداخت حق بيمه بيكاري، در صورتي كه شاغل نشوند تا 4 سال مي‌توانند مقرري بيمه بيكاري بگيرند و با 20 سال سابقه خدمت بازنشسته شوند.
ميزان مقرري روزانه بيمه شده بيكار، معادل55 درصد متوسط مزد، حقوق، كارمزد يا حقوق اظهار شده مبناي حق بيمه است.
مقرري افراد متأهل تا متكفل، مشروط بر اين كه مجموع دريافتي وي از حداقل دستمزد، كمتر و از 80 درصد، متوسط مزد يا حقوق بيشتر نباشد، معادل10درصد حداقل دستمزد افزايش مي‌يابد.
متوسط مزد يا حقوق روزانه بيمه شده بيكار براي محاسبه مقرري بيمه بيكاري، عبارت است از: جمع كل دريافتي بيمه شده يا حقوق اظهار شده ظرف90 روز آخر پيش از بيكاري تقسيم بر روزهاي كار.
چنانچه بيمه شده ظرف 90 روز پيش از بيكاري، مدتي از غرامت دستمزد استفاده كرده باشد، متوسط مزدي كه مبناي محاسبه و غرامت دستمزد قرار مي‌گيرد، به منزله دستمزد تلقي مي‌شود و در محاسبه منظور خواهد شد.
خويش فرمايان يا كارفرمايان مشمول اين قانون به تناسب پرداخت حق بيمه كه مبناي آن نبايد از دو برابر حداقل دستمزد زمان پرداخت بيشتر باشد، مي‌توانند از مزاياي اين قانون بهره‌مند شوند.
در صورتي كه حقوق سه ماه آخر بيمه شده نسبت به يك سال حقوق پيش از بيكاري افزايش غير معمول داشته باشد، مبناي محاسبه، متوسط دستمزد و حقوق و مزاياي يك سال آخر خواهد بود.
بيمه شده بيكار و افراد تحت تكفل او در مدت دريافت مقرري بيمه بيكاري حسب مورد از خدمات درماني تأمين اجتماعي و بيمه خدمات درماني مربوط استفاده مي‌كنند.

 

صداي وکيل پاسخ دهنده به سوالات حقوقي شما و ارائه دهنده مشاوره رايگان توسط وکيل دادگستري

توجه: هشدار سوء استفاده از نام و اعتبار «صدای وکیل»!

با توجه به سوء استفاده برخی از وبسایت ها از نام و اعتبار «صدای وکیل»، به کلیه بازدیدکنندگان و کاربران اعلام می کنیم، «صدای وکیل» فعالیت رسمی و قانونی خود را تنها در بستر وبسایت sedayevakil.com انجام می دهد و زیر مجموعه مجموعه حقوقی صدف با نظارت وکیل دادگستری آقای علی مهاجری میباشد.
از آنجا که خدمات «صدای وکیل» در این وبسایت رایگان ارائه می شود، از شما عزیزان خواهشمندیم هیچ مبلغی بابت مشاوره به وبسایت های که از نام صدای وکیل استفاده می کنند پرداخت ننمایید.
لازم به ذکرست روزانه صدها مراجعه کننده با استفاده از خدمات رایگان ما (پاسخگویی تلفنی به سوالات حقوقی) راهنمایی می شوند و ما بر این باوریم که با راهنمایی خود بتوانیم قدم کوچکی برای رفع مشکلات حقوقی شما در هر نقطه از ایران باشیم.
این نوید را هم می دهیم که درصدد تعقیب و پیگرد قضایی سوء استفاده کنندگان و عاملان این موضوع و ایجاد بستری امن برای شما همراهان صدای وکیل هستیم.

 

 

تماس باما :

آدرس : تهران میدان انقلاب خیابان جمال زاده جنوبی پلاک39 ساختمان صدف طبقه دوم 

تلفن : 16 الی 02166567311                                

وکیل سرپرست : 09352943060  (هزینه مشاوره 60هزارتومان)

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

صفحات اجتماعی :

صدای وکیل را در صفحات اجتماعی دنبال کنید