02166567311 (6خط ویژه)

پاسخگوئی به سوالات حقوقی(رایگان)

جرائم و مجازاتها|وکیل پایه یک دادگستری

1 1 1 1 1

مشاوره حقوقي رايگان با وکيل خوب دادگستري

ماده 59-مشمولين خدمت دوره ضرورت چنانچه در مدت آموزش اوليه و يا پس از خاتمه آموزش بيش از مدت 6ماه مرتكب فرار از خدمت بشوند پس از دستگيري يا معرفي بدون احتساب مدت قبلي خدمت دوره ضرورت را انجام خواهند داد.
ماده 60-كسانيكه با روشهايي همچون جعل شناسنامه ،استفاده از شناسنامه ديگران ،اعمال نفوذ،شهادت كذب ،گواهي خلاف واقع ،مكتوم داشتن حقيقت ،فريب دادن مشمول و ديگرانواع تقلب موجبات معافيت خود با ديگران وظيفه فراهم سازنده به ازاء هر موردمعافيت توسط دادگاه صالحه طبق قانون تعزيرات محكوم به تعزير ميشوند.
ماده 61-پرسنل اداره وظيفه عمومي و نيروهاي نظامي و انتظامي و نهادهاوارگانها و موسسات دولتي و وابسته به دولت و نمايندگان شوراها و انجمنهاي اسلامي چنانچه با سوء نيت موجبات معافيت يا اعزام مشمولي را به خدمت وظيفه عمومي من غير حق فراهم سازندبه كسر نصف حقوق از 6ماه الي يكسال براي فرد اول و انفصال دائم از خدمت براي فرد دوم در دادگاه صالحه محكوم خواهند شد.
تبصره 1-نمايندگان شوراها وانجمنهاي اسلامي كه باسوء نيت موجبات معافيت يا اعزام مشمولي را به خدمت وظيفه عمومي من غيرحق فراهم سازند علاوه براخراج از شوراها و انجمنها به ازاءهرمورد معافيت به تعزير طبق قانون تعزيرات محكوم ميشوند.
تبصره 2-هرگاه اعمال ارتكابي متخلفين مذكور دردوماه فوق عناوين خاص ديگري داشته باشد كه مستلزم كيفر خاصي باشد به آن كيفر نيز محكوم ميشوند.
ماده 62-استخدام مشمولان بطوركلي در وزارتخانه هاوموسسات وابسته به دولت ودر كارخاو كارگاههاو موسسات خصوصي بدون داشتن معافيت دايم ممنوع است .
تبصره -استخدام مشمولان غير غايب در نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي با رعايت مقررات اين قانون از محدوديت مقرردر موارد فوق مستثني است .
ماده 63-استخدام كننده يا استخدام كنندگان مشمولين غايب در وزارتخانه هاو موسسات دولتي وابسته به دولت و نهادهابراي هريك از افراداول و دوم كسرنصف حقوق از 6ماه الي يك سال ودر صورت تكرارسه مورديا بيشتر به انفصال دائم ازخدمت توسط دادگاه صالحه محكوم خواهند شد.
ماده 64-اشتغال به كار مشمولين با برگ معافيت يا دفترچه آماده بخدمت فقط در مدت اعتبار آنها بلامانع است .
ماده 65-كليه افرادي كه از اول مهرماه سال يكهزاروسيصدوپنجاه ونه تا پايان جنگ تحميلي در خدمت ژظيفه عمومي بوده اند و يا خواهند بوداز لحاظ استخدام دروزارتخانه هاوموسسات وابسته برسايرافرادي كه درشرايط مشابه هستند حق تقدم دارند.
ماده 66-آئيننامه اجرائي اين قانون جزدرمواردي كه درمواد اين قانون مرجع خاصي براي آن مشخص شده است توسط وزارتخانه هاي كشور، دفاع ،و سپاه تهيه و بتصويب هيات دولت خواهدرسيد.
ماده 67-كليه قوانين مغاير با اين قانون از تاريخ تصويب اين قانون ملغي است .
تبصره -قانون مربوط به معافيت يكنفر از خانواده شهداءازشمول اين قانون مستثني است .
قانون فوق مشتمل برشصت و هفت ماده و پنجاه و هفت تبصره درجلسه روز يكشنبه بيست ونهم مهر ماه يكهزاروسيصدوشصت وسه مجلس شوراي اسلامي تصويب و درتاريخ 8/8/1363به تاييد شوراي نگهبان رسيده است

 

صداي وکيل پاسخ دهنده به سوالات حقوقي شما و ارائه دهنده مشاوره رايگان توسط وکيل دادگستري

توجه: هشدار سوء استفاده از نام و اعتبار «صدای وکیل»!

با توجه به سوء استفاده برخی از وبسایت ها از نام و اعتبار «صدای وکیل»، به کلیه بازدیدکنندگان و کاربران اعلام می کنیم، «صدای وکیل» فعالیت رسمی و قانونی خود را تنها در بستر وبسایت sedayevakil.com انجام می دهد و زیر مجموعه مجموعه حقوقی صدف با نظارت وکیل دادگستری آقای علی مهاجری میباشد.
از آنجا که خدمات «صدای وکیل» در این وبسایت رایگان ارائه می شود، از شما عزیزان خواهشمندیم هیچ مبلغی بابت مشاوره به وبسایت های که از نام صدای وکیل استفاده می کنند پرداخت ننمایید.
لازم به ذکرست روزانه صدها مراجعه کننده با استفاده از خدمات رایگان ما (پاسخگویی تلفنی به سوالات حقوقی) راهنمایی می شوند و ما بر این باوریم که با راهنمایی خود بتوانیم قدم کوچکی برای رفع مشکلات حقوقی شما در هر نقطه از ایران باشیم.
این نوید را هم می دهیم که درصدد تعقیب و پیگرد قضایی سوء استفاده کنندگان و عاملان این موضوع و ایجاد بستری امن برای شما همراهان صدای وکیل هستیم.

 

 

تماس باما :

آدرس : تهران میدان انقلاب خیابان جمال زاده جنوبی پلاک39 ساختمان صدف طبقه دوم 

تلفن : (6 خط ویژه) 02166567311                                

وکیل سرپرست : 09352943060  (هزینه مشاوره 90 هزارتومان)

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

صفحات اجتماعی :

صدای وکیل را در صفحات اجتماعی دنبال کنید