02166567311 (6خط ویژه)

پاسخگوئی به سوالات حقوقی(رایگان)

جرائم ضد عفت و اخلاق عمومی

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل خوب دادگستری

تعربف : منظور از عمل منافی عفت غیر از زنا هر نوع رابطه جنسی است که منتهی به مواقعه نگردد . بدیهی است که  رابطه مذکور لزوماً باید مادی و فیزیکی باشد و اعمالی نظیر چشمک زدن ، لبخند زدن از روی شهوت و ... مشمول این عنوان نمی گردد.

  • از جرائم ضد عفت و اخلاق عمومی می توان به مکالمه تلفنی ، گردش نمودن و صحبت کردن با نامحرم و ارضاء تمایلات جنسی ، بوسیدن و کنار هم خوابیدن اشاره کرد.
  • عرف جامعه تاثیر زیادی در تشخیص نامشروع بودن رابطه یا منافی عفت بودن عمل دارد اما تشخیص این امر با دادگاه است.
  • بلوغ ، عقل و اختیار مرتکبین شرط تحقق این جرم است .
  • اگر علقه زوجیت به صورت شرعی باشد اما جنبه رسمی نداشته باشد، مشمول این عنوان نخواهد بود و جرم تلقی نمی گردد. البته باید به این نکته توجه داشت که صرف ادعای محرمیت کافی برای عدم تحقق جرم نمی باشد بلکه ادعا باید با سند به سند به اثبات برسد.
  • صرف ورود مرد اجنبی به خانه زن شوهردار در غیاب همسر او عنوان نامشروع اطلاق نمی گردد ، زیرا آنکه ممکن است ورود به قصد و منظور دیگری باشد.
  • صرف مکاتبه مبنی بر ابراز تمایل و علاقه به ازدواج بین مرد و زنی که فاقد موانع نکاح می باشند جرم تلقی نمی شود . بنابراین دادن پیامک های عاشقانه و غیرمتعارف بین افرادی که متاهل هستند ، با احراز شرایط جرم تلقی می شود .

صدای وکیل پاسخ دهنده به سوالات حقوقی شما و ارائه دهنده مشاوره رایگان توسط وکیل دادگستری

توجه: هشدار سوء استفاده از نام و اعتبار «صدای وکیل»!

با توجه به سوء استفاده برخی از وبسایت ها از نام و اعتبار «صدای وکیل»، به کلیه بازدیدکنندگان و کاربران اعلام می کنیم، «صدای وکیل» فعالیت رسمی و قانونی خود را تنها در بستر وبسایت sedayevakil.com انجام می دهد و زیر مجموعه مجموعه حقوقی صدف با نظارت وکیل دادگستری آقای علی مهاجری میباشد.
از آنجا که خدمات «صدای وکیل» در این وبسایت رایگان ارائه می شود، از شما عزیزان خواهشمندیم هیچ مبلغی بابت مشاوره به وبسایت های که از نام صدای وکیل استفاده می کنند پرداخت ننمایید.
لازم به ذکرست روزانه صدها مراجعه کننده با استفاده از خدمات رایگان ما (پاسخگویی تلفنی به سوالات حقوقی) راهنمایی می شوند و ما بر این باوریم که با راهنمایی خود بتوانیم قدم کوچکی برای رفع مشکلات حقوقی شما در هر نقطه از ایران باشیم.
این نوید را هم می دهیم که درصدد تعقیب و پیگرد قضایی سوء استفاده کنندگان و عاملان این موضوع و ایجاد بستری امن برای شما همراهان صدای وکیل هستیم.

 

 

تماس باما :

آدرس : تهران میدان انقلاب خیابان جمال زاده جنوبی پلاک39 ساختمان صدف طبقه دوم 

تلفن : (6 خط ویژه) 02166567311                                

وکیل سرپرست : 09352943060  (هزینه مشاوره 120 هزارتومان)

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

صفحات اجتماعی :

صدای وکیل را در صفحات اجتماعی دنبال کنید