02166567311 (6خط ویژه)

پاسخگوئی به سوالات حقوقی(رایگان)

باسلام 1- سوال من اینجاست آیا اقرار نامه باید به صورت تعهد محضری ثبت شود یا گواهی امضا یا اینکه فقط ریز اقرار نامه امضا شود؟ 2- زیر اقرار نامه نام و سمت افراد هم باید ذکر شود یا فقط نام و امضا؟ 3- اگر مدارک ناقص بود و برگشت خورد چه می شود آیا مرحله تایید نام را باید دوباره انجام بدیم؟ در ضمن هرچند در متن صورت جلسه اقرار نامه ذکر شده است اما توجه کنید هنگام ورود اعضا اعلام شده "اقرار نامه مدیرتی دارد" و در مدارک ارسال برای ثبت شرکت "اقرار نامه مدیران و بازرسان" هم ذکر شده است. با تشکر
پاسخ ها (2)
  • پاسخ پذیرفته شده

    دوشنبه, اکتبر 03 2016, 02:53 PM - #لینک دائمی
    با سلام در اقرار نامه مدیریتی تمام اعضای هیات مدیره و بازرسین اقرار میکنند که دارای سوء پیشینه نیستند و از ممنوعیت های مواد 141 و 111 و 126 لایحه اصلاحی قانون تجارت مثل سوپیشینه های کیفری خیانت در امانت و...را در بر نمیگیرد که مدیریت سمت خود را در هیات مدیره هم قبول میکند به غیر ازگواهی سوپیشینه اعضای هیات مدیره در شرکتهای سهامی خاص عدم سوپیشینه و اینکه در هیچ شرکتی هم سمت مدیرعامل را نداشته باشند و تنها در این شرکت هم مدیر عامل باشند که در سامانه هم درج نمیشود که باید همراه مدارک باید به اداره ثبت شرکت ارسال شود که متن اقرارنامه مدیریتی هم باید جدا از اوراق باشد و به همراه اوراق ارسال شود و اگر احیانا متن اقرارنامه هم ندارید باید به کارشناس حقوق در زمینه امور تجارتی ثبت شرکت مراجعه فرمایید که در تنظیم اقرارنامه شما رو یاری فرمایند و اینکه حالا محضری باشد و نام و سمت افراد درج شود مطلقا بهتر است.
    پاسخ به درستی کمینه شد نمایش
  • پاسخ پذیرفته شده

    پنج شنبه, آوریل 11 2019, 09:44 AM - #لینک دائمی
    پاسخ به درستی کمینه شد نمایش
پاسخ شما

تعیین یک گذرواژه برای بحث ها تا فقط کاربرانی که گذرواژه را دارند بتوانند آن را مشاهده کنند.

شما میتوانید URL های بیشتری را وارد کتید تا در پست شما نمایش داده شود.

افزودن لینک

توجه: هشدار سوء استفاده از نام و اعتبار «صدای وکیل»!

با توجه به سوء استفاده برخی از وبسایت ها از نام و اعتبار «صدای وکیل»، به کلیه بازدیدکنندگان و کاربران اعلام می کنیم، «صدای وکیل» فعالیت رسمی و قانونی خود را تنها در بستر وبسایت sedayevakil.com انجام می دهد و زیر مجموعه مجموعه حقوقی صدف با نظارت وکیل دادگستری آقای علی مهاجری میباشد.
از آنجا که خدمات «صدای وکیل» در این وبسایت رایگان ارائه می شود، از شما عزیزان خواهشمندیم هیچ مبلغی بابت مشاوره به وبسایت های که از نام صدای وکیل استفاده می کنند پرداخت ننمایید.
لازم به ذکرست روزانه صدها مراجعه کننده با استفاده از خدمات رایگان ما (پاسخگویی تلفنی به سوالات حقوقی) راهنمایی می شوند و ما بر این باوریم که با راهنمایی خود بتوانیم قدم کوچکی برای رفع مشکلات حقوقی شما در هر نقطه از ایران باشیم.
این نوید را هم می دهیم که درصدد تعقیب و پیگرد قضایی سوء استفاده کنندگان و عاملان این موضوع و ایجاد بستری امن برای شما همراهان صدای وکیل هستیم.

 

 

تماس باما :

آدرس : تهران میدان انقلاب خیابان جمال زاده جنوبی پلاک39 ساختمان صدف طبقه دوم 

تلفن : (6 خط ویژه) 02166567311                                

وکیل سرپرست : 09352943060  (هزینه مشاوره 60هزارتومان)

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

صفحات اجتماعی :

صدای وکیل را در صفحات اجتماعی دنبال کنید