02166567311 (6خط ویژه)

پاسخگوئی به سوالات حقوقی(رایگان)

متن وکالت رسمی در طلاق از طرف زوج به زوجه _ وکیل طلاق _ وکیل مهریه

 

مشاوره حقوقي رايگان با وکيل خوب دادگستري

متن وکالت رسمی در طلاق از طرف زوج به زوجه بشرح زیر است:

نام و نشانی موکل: آقای.......

نام و نشانی وکیل: خانم........

مورد وکالت: مراجعه به هریک از محاکم صالحه قضایی و تقدیم دادخواست اعم از توافقی و غیره و تقاضا و اخذ گواهی عدم امکان سازش و شرکت در جلسات تا اخذ رای سپس مطقه نمودن خانم ......از زوجیت آقای........هر قسم اعم از بائن، رجعی، خلع یا مبارات با هر شرط و قرار و به هر طریق اعم از قبول بذل نفقه و بذل عین مهریه یا معادل آن یا کمتر یا بیشتر از مهریه و با هر شرط ضمن عقد، اسقاط حق تجدیدنظرخواهی نسبت به آرای دادگاه و روشن نمودن تکلیف فرزندان خردسال اعم از قبول یا رد سرپرستی و امضای سند طلاق و ثبت دفتر و اجرای صیغه طلاق و با حق دادن وکالت جهت اجرای صیغه و با حق توکیل به وکلای دادگستری.

حدود اختیارات: وکیل مرقوم در انجام تشریفات مورد وکالت با حق توکیل غیر دارای اختیار می باشد و موکل باقراره ضمن عقد خارج لازم حق عزل وکیل و ضم امین و وکیل دیگر را از خود سلب و ساقط نمود.

 

صداي وکيل پاسخ دهنده به سوالات حقوقي شما و ارائه دهنده مشاوره رايگان توسط وکيل دادگستري

مطالب مرتبط

 

مراحل طلاق توافقی                                                                                                           تفکیک اموال زن و مرد بعد از طلاق

جهیزیه زن پس از طلاق                                                                                               طلاق وشرایط پرداخت اجرت المثل به زن

گواهي عدم امکان سازش                                                                                                   حق طلاق زن به خاطر ضرب و شتم مرد

چه زنانی عده ندارند؟                                                                                                         طلاق توافقی چیست؟                                                                                                  

12شرط برای حق طلاق زن                                                                                                  همه چیز درباره طلاق

توجه: هشدار سوء استفاده از نام و اعتبار «صدای وکیل»!

با توجه به سوء استفاده برخی از وبسایت ها از نام و اعتبار «صدای وکیل»، به کلیه بازدیدکنندگان و کاربران اعلام می کنیم، «صدای وکیل» فعالیت رسمی و قانونی خود را تنها در بستر وبسایت sedayevakil.com انجام می دهد و زیر مجموعه مجموعه حقوقی صدف با نظارت وکیل دادگستری آقای علی مهاجری میباشد.
از آنجا که خدمات «صدای وکیل» در این وبسایت رایگان ارائه می شود، از شما عزیزان خواهشمندیم هیچ مبلغی بابت مشاوره به وبسایت های که از نام صدای وکیل استفاده می کنند پرداخت ننمایید.
لازم به ذکرست روزانه صدها مراجعه کننده با استفاده از خدمات رایگان ما (پاسخگویی تلفنی به سوالات حقوقی) راهنمایی می شوند و ما بر این باوریم که با راهنمایی خود بتوانیم قدم کوچکی برای رفع مشکلات حقوقی شما در هر نقطه از ایران باشیم.
این نوید را هم می دهیم که درصدد تعقیب و پیگرد قضایی سوء استفاده کنندگان و عاملان این موضوع و ایجاد بستری امن برای شما همراهان صدای وکیل هستیم.

 

 

تماس باما :

آدرس : تهران میدان انقلاب خیابان جمال زاده جنوبی پلاک39 ساختمان صدف طبقه دوم 

تلفن : (6 خط ویژه) 02166567311                                

وکیل سرپرست : 09352943060  (هزینه مشاوره 120 هزارتومان)

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

صفحات اجتماعی :

صدای وکیل را در صفحات اجتماعی دنبال کنید