02166567311 (6خط ویژه)

پاسخگوئی به سوالات حقوقی(رایگان)

نحوه تعيين ميزان نفقه|وکیل نفقه|وکیل امور خانواده

1 1 1 1 1

مشاوره حقوقي رايگان با وکيل خوب دادگستري

نفقه عبارت است از تامين هزينه زندگي زن که شامل خانه، اثاثيه منزل، غذا، لباس، دارو و درمان مي شود. پرداخت نفقه از زمان عقد دايم بر عهده زوج است. يک کارشناس حقوقي در خصوص چگونگي نحوه محاسبه نفقه مي گويد: نفقه باتوجه به شئون خانوادگي زن، عرف و عادت ساکنان هر منطقه و وضع مالي مرد تعيين مي شود اما اگر زوجين در مورد ميزان نفقه دچار اختلاف شوند، دادگاه آن را تعيين مي کند.  نفقه مخصوص ازدواج دايم است و به محض اينکه عقد ازدواج صورت گرفت شوهر مکلف به پرداخت نفقه است.  البته علاوه بر عقد دايم، شرط ديگري هم براي پرداخت نفقه وجود دارد و آن تمکين زن، از همسر خود است. ماده 1108 قانون مدني در اين خصوص مي گويد: اگر زن بدون مانع مشروع از اداي وظايف زوجيت امتناع کند، مستحق نفقه نخواهد بود.

صداي وکيل پاسخ دهنده به سوالات حقوقي شما و ارائه دهنده مشاوره رايگان توسط وکيل دادگستري

توجه: هشدار سوء استفاده از نام و اعتبار «صدای وکیل»!

با توجه به سوء استفاده برخی از وبسایت ها از نام و اعتبار «صدای وکیل»، به کلیه بازدیدکنندگان و کاربران اعلام می کنیم، «صدای وکیل» فعالیت رسمی و قانونی خود را تنها در بستر وبسایت sedayevakil.com انجام می دهد و زیر مجموعه مجموعه حقوقی صدف با نظارت وکیل دادگستری آقای علی مهاجری میباشد.
از آنجا که خدمات «صدای وکیل» در این وبسایت رایگان ارائه می شود، از شما عزیزان خواهشمندیم هیچ مبلغی بابت مشاوره به وبسایت های که از نام صدای وکیل استفاده می کنند پرداخت ننمایید.
لازم به ذکرست روزانه صدها مراجعه کننده با استفاده از خدمات رایگان ما (پاسخگویی تلفنی به سوالات حقوقی) راهنمایی می شوند و ما بر این باوریم که با راهنمایی خود بتوانیم قدم کوچکی برای رفع مشکلات حقوقی شما در هر نقطه از ایران باشیم.
این نوید را هم می دهیم که درصدد تعقیب و پیگرد قضایی سوء استفاده کنندگان و عاملان این موضوع و ایجاد بستری امن برای شما همراهان صدای وکیل هستیم.

 

 

تماس باما :

آدرس : تهران میدان انقلاب خیابان جمال زاده جنوبی پلاک39 ساختمان صدف طبقه دوم 

تلفن : (6 خط ویژه) 02166567311                                

وکیل سرپرست : 09352943060  (هزینه مشاوره 60هزارتومان)

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

صفحات اجتماعی :

صدای وکیل را در صفحات اجتماعی دنبال کنید