02166567311 (6خط ویژه)

پاسخگوئی به سوالات حقوقی(رایگان)

خسارت تاخير در بازگرداندن مبلغ رهن|موجر و مستاجر|وکیل قرارداد

مشاوره حقوقي رايگان با وکيل خوب دادگستري

دريافت خسارت وارد شده به مستاجر توسط موجر به دليل تاخير در بازگرداندن مبلغ رهن شرايطي دارد که در ماده 522 قانون آيين دادرسي مدني مورد اشاره قرار گرفته است؛ بر اين اساس، تشخيص ميزان خسارت وارده از طريق موجر به مستاجر طبق شاخص بانک مرکزي است و نه از طريق تشخيص کارشناس.
اولا طلبکار بايد استحقاق دريافت خسارت را داشته باشد و بايد به صورت کتبي و از طريق تقديم اظهارنامه يا نامه به هر طريقي مطالبه کند. زماني که مستاجر طلب خسارت مي کند، اگر موجر تمکن مالي نداشته باشد، خسارت به مستاجر تعلق نمي گيرد؛ اما اگر خسارت وارده مستند به چک باشد از تاريخ سررسيد چک، آن مبلغ طبق شاخص بانک مرکزي محاسبه مي شود.
خسارت وارده كه به واسطه تاخير در پرداخت مبلغي كه به عنوان رهن ملك به مستاجر وارد مي شود، به صورت امانت نزد موجر مي ماند و در زمان پرداخت پول رهن آن خسارت نيز مطالبه مي شود.

 صداي وکيل پاسخ دهنده به سوالات حقوقي شما و ارائه دهنده مشاوره رايگان توسط وکيل دادگستري

توجه: هشدار سوء استفاده از نام و اعتبار «صدای وکیل»!

با توجه به سوء استفاده برخی از وبسایت ها از نام و اعتبار «صدای وکیل»، به کلیه بازدیدکنندگان و کاربران اعلام می کنیم، «صدای وکیل» فعالیت رسمی و قانونی خود را تنها در بستر وبسایت sedayevakil.com انجام می دهد و زیر مجموعه مجموعه حقوقی صدف با نظارت وکیل دادگستری آقای علی مهاجری میباشد.
از آنجا که خدمات «صدای وکیل» در این وبسایت رایگان ارائه می شود، از شما عزیزان خواهشمندیم هیچ مبلغی بابت مشاوره به وبسایت های که از نام صدای وکیل استفاده می کنند پرداخت ننمایید.
لازم به ذکرست روزانه صدها مراجعه کننده با استفاده از خدمات رایگان ما (پاسخگویی تلفنی به سوالات حقوقی) راهنمایی می شوند و ما بر این باوریم که با راهنمایی خود بتوانیم قدم کوچکی برای رفع مشکلات حقوقی شما در هر نقطه از ایران باشیم.
این نوید را هم می دهیم که درصدد تعقیب و پیگرد قضایی سوء استفاده کنندگان و عاملان این موضوع و ایجاد بستری امن برای شما همراهان صدای وکیل هستیم.

 

 

تماس باما :

آدرس : تهران میدان انقلاب خیابان جمال زاده جنوبی پلاک39 ساختمان صدف طبقه دوم 

تلفن : (6 خط ویژه) 02166567311                                

وکیل سرپرست : 09352943060  (هزینه مشاوره 120 هزارتومان)

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

صفحات اجتماعی :

صدای وکیل را در صفحات اجتماعی دنبال کنید