02166567311 (6خط ویژه)

پاسخگوئی به سوالات حقوقی(رایگان)

حضانت فرزند در طلاق توافقی - مشاوره حقوقی

1 1 1 1 1

صدای وکیل مشاوره حقوقی + تلفن : (6 خط ویژه) 02166567311 

حضانت فرزند در طلاق توافقی

اولین حالت برای حضانت فرزند بعد از طلاق که مربوط به نوع طلاق توافقی است در همه موارد تابع توافق زن یا مرد است. در حضانت فرزند بعد از طلاق توافقی اگر مادر حضانت فرزند را به عهده بگیرد

به طور معمول طبق قانون می توان مبلغی را به عنوان نفقه طفل در نظر گرفت. بهتر است خانم ها در این مورد دقت داشته باشند که قید کنند این مبلغ سالانه باید مطابق تورم افزایش یابد. چون با توجه به تورم زیاد در کشور ممکن است بعد از چند سال مبلغی که به عنوان نفقه تعیین می شود کفاف هزینه های فرزند را ندهد. هر فرزند نیز باید نفقه ای جداگانه داشته باشد.

صدای وکیل مشاوره حقوقی - وکیل طلاق - طلاق توافقی 

توجه: هشدار سوء استفاده از نام و اعتبار «صدای وکیل»!

با توجه به سوء استفاده برخی از وبسایت ها از نام و اعتبار «صدای وکیل»، به کلیه بازدیدکنندگان و کاربران اعلام می کنیم، «صدای وکیل» فعالیت رسمی و قانونی خود را تنها در بستر وبسایت sedayevakil.com انجام می دهد و زیر مجموعه مجموعه حقوقی صدف با نظارت وکیل دادگستری آقای علی مهاجری میباشد.
از آنجا که خدمات «صدای وکیل» در این وبسایت رایگان ارائه می شود، از شما عزیزان خواهشمندیم هیچ مبلغی بابت مشاوره به وبسایت های که از نام صدای وکیل استفاده می کنند پرداخت ننمایید.
لازم به ذکرست روزانه صدها مراجعه کننده با استفاده از خدمات رایگان ما (پاسخگویی تلفنی به سوالات حقوقی) راهنمایی می شوند و ما بر این باوریم که با راهنمایی خود بتوانیم قدم کوچکی برای رفع مشکلات حقوقی شما در هر نقطه از ایران باشیم.
این نوید را هم می دهیم که درصدد تعقیب و پیگرد قضایی سوء استفاده کنندگان و عاملان این موضوع و ایجاد بستری امن برای شما همراهان صدای وکیل هستیم.

 

 

تماس باما :

آدرس : تهران میدان انقلاب خیابان جمال زاده جنوبی پلاک39 ساختمان صدف طبقه دوم 

تلفن : (6 خط ویژه) 02166567311                                

وکیل سرپرست : 09352943060  (هزینه مشاوره 60هزارتومان)

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

صفحات اجتماعی :

صدای وکیل را در صفحات اجتماعی دنبال کنید